Купівля гайок

Купівля гайок

1649
0

Покупка гаек
Він має широкий спектр застосування і повинен використовуватися при склеюванні різних типів і типів матеріалів: металу, бетону, каменю, виробів з дерева і різних поверхонь. Зазвичай гайки використовуються для голчастого і болтового з’єднання конструктивних елементів. Його можна використовувати окремо або в поєднанні з прокладками. Щоб купити гайки оптом, зверніться в інтернет-магазин dinmark.

За призначенням горіхи діляться на безліч різновидів. Розглянемо найпоширеніші.

Шестигранні гайки. Шестигранні гайки або шестигранні гайки є найбільш поширеним типом. Гайки-це деталі, які скріплюються з внутрішнім різьбленням, отворами з одного або з одного боку, а також конструктивні елементи у вигляді шестикутників. Виробництво шестигранних гайок здійснюється з високою точністю класу A, нормальної B і грубої C.

Фурнітура виготовлена з різних матеріалів: кольорові метали; нержавіюча сталь класу А2 або кислотостійка сталь класу А4; з вуглецевої конструкційної сталі, на яку можна нанести тонке антикорозійне нікелеве або цинкове покриття. Сфера застосування не обмежена. Вартість шестигранної гайки пропорційна матеріалу виготовлення, точності і ступеня міцності гайки, а також розміру і типу покриття.

Ковпачкова гайка-інша назва-глуха гайка. Накидна гайка — це універсальний фіксатор з глухим різьбленням з одного боку. На глухому кінці гайка має сферичну або плоску поверхню. Накидні гайки можна використовувати в поєднанні з традиційними гайками. Це необхідно, коли нерухома конструкція піддається динамічним навантаженням, різних обертань або вібрацій.

Гайка виготовлена з латуні; нержавіючої сталі класу А2 або кислотостійкої сталі класу А4; з вуглецевої конструкційної сталі з класами міцності 5 і 6 і може мати тонке антикорозійне нікелеве або цинкове покриття.

Гайка баранчикова з вушком або баранчикової гайкою. При затягуванні або ослабленні кріплення не потрібно ніяких інструментів. Фурнітура використовується для з’єднань, які можна легко розібрати, коли конструкцію необхідно швидко і часто розбирати і збирати.

Баранчикові гайки використовуються в багатьох галузях, в будівництві і в домашніх умовах. Баранчикові гайки дуже легкі і зручні у використанні. Його можна використовувати як самостійний вид застібки, а можна використовувати в поєднанні з шайбами і штифтами. За конструкцією це деталь для кріплення, яка має внутрішній отвір, де нарізається різьблення, і зовнішній виступ для затиску.

Вушка гайок можуть бути смушковими гайками прямокутної форми американського типу або смушковими гайками німецького виробництва круглої форми, а також мати отвори. Він може бути виготовлений методом лиття, штампування або кування з різних матеріалів: високоміцний Чавун, алюмінієвий сплав, нержавіюча сталь А2, кислотостійка сталь А4 або сталі марок 25L, 35L, 40L, 45L. найчастіше використовуються баранчикові гайки класів міцності 5, 6 і 8.

Самоконтрящаяся гайка-самоконтрящаяся гайка. Є можливість ремонтувати себе. Самоконтрящиеся гайки використовуються для з’єднань, що піддаються сильним динамічним вібраційним навантаженням. Коли з’єднання ослаблене, воно не розірветься швидко.

Існують також кільцеві гайки, корончаті гайки, подовжувальні гайки, фланцеві гайки, шліцьові гайки, зварювальні гайки, Стикові гайки і т. д.

Наприклад, шестигранні гайки з великою різьбою DIN 934, ISO 4032, PN 82144, ГОСТ 15526-70 являють собою гайки з нержавіючої сталі з великою різьбою від M1 до M52 в діаметрі. Шестигранні гайки з великою різьбою використовуються для різних типів з’єднань і кріплень у багатьох галузях промисловості. Використовуйте шайби та болти відповідного розміру. Матеріал-нержавіюча сталь А2 і кислотостійка сталь А4.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ