Бизнес-парк «Оптима ПЛАЗА»

Бизнес-парк «Оптима ПЛАЗА»

3005
0

Бизнес-парк «Оптима ПЛАЗА»
Бізнес-парк «Оптима ПЛАЗА» — це сучасний і комфортабельний офісний центр, побудований відповідно до вимог міжнародних стандартів організації та експлуатації офісних будівель. Ми надаємо послуги з оренди офісів у Львові за доступними цінами. Замовити оренду optima plaza можна на сайті https://optima-plaza.com.ua/.

У корпусах, розташованих у будинках «Наука 7а «та» Наука 7б» у Львові, успішно працює компанія-орендар.

Якщо ви шукаєте комфортабельний номер для своєї компанії, зверніть увагу, що на вулиці Наукова, 7Д, це єдина у Львові Офісна будівля класу а з підземною автостоянкою! До його переваг можна віднести: сучасні послуги, оптимальні системи безпеки, Великі автостоянки і безкоштовні зарядні станції для електромобілів.

Це єдина Офісна будівля в Україні, сертифікована за міжнародною системою екологічного будівництва BREEAM In-Use. Бізнес-парк «OPTIMA PLAZA» надає вигідну оренду офісів. Ви можете Зняти нежитлове приміщення у Франківському районі Львова в нашому бізнес-центрі.

Офісна будівля розташована на жвавій головній вулиці Львова, де часто ходять зупинки громадського транспорту. До нього легко дістатися з будь-якого місця в місті. Абсолютною перевагою для самокерованих водіїв є те, що їм не потрібно їхати через центр міста, який в години пік завжди перетворюється в постійну пробку.

Новий офісний комплекс забезпечує комфортне та екологічно чисте середовище для орендарів та гостей комплексу. При будівництві та завершенні будівництва комплексу враховувалися потреби людей з обмеженими можливостями.

Офісна будівля оснащена фальшполом LINDNER, звукоізоляцією всіх перегородок, контролем доступу, датчиком вуглекислого газу, системою автоматичного пожежогасіння та пожежної сигналізації, системою кондиціонування повітря з функцією контролю вологості, системою автоматичного клімат-контролю, системою рекуперації тепла, захистом від сонця. система, IT-мережа категорії 6, альтернативне джерело живлення, внутрішня розводка може забезпечити максимальну гнучкість при організації робочого місця, чотири пасажирських і вантажних ліфта (TYSSEN), максимальний час очікування — 30 секунд, а всі інженерні мережі виготовлені відповідно до екологічного стандарту BREEAM. стандарти захисту.

При проектуванні сучасного бізнес-центру рівня » а » ми не забували про потреби власників електромобілів. У них є безкоштовні зарядні станції.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ