Переваги використання дерев’яних піддонів

Переваги використання дерев’яних піддонів

269
0

Дерев’яні піддони мають просту конструкцію і відрізняються низькою ціною, проте саме вони за мінімальних витрат і зусиль дозволяють ефективно і зручно організувати процес складування. А саме: забезпечують оптимізацію простору, оптимальний розподіл запасів, організацію робочих площ та збереження вантажів. Купити піддони київ можна на сайті drova-kiev.

Переваги використання дерев’яних піддонів

Однак для всіх цих цілей слід використовувати не просто піддони, а особливі високоякісні дерев’яні палети, що відрізняються такими характеристиками:

 • — здатні витримувати велику вагу;
 • — можуть обслуговуватись сучасними навантажувачами;
 • — Виготовлені з дерева найбільш підходящої вологості.

Палетне зберігання — чому воно найкраще підходить для складу
Палетне зберігання є актуальним практично для будь-якого складського приміщення. І насамперед через те, що воно дозволяє розподілити товари найбільш комфортним у кожній окремій ситуації чином. Наприклад:

 • — для стелажного ладу — установка у вигляді вертикальних рядів;
 • — у закритому варіанті — для боксів, що збираються з бортами;
 • — у відкритому варіанті – з установкою вздовж стін (лінійним способом).

В усіх прикладах як максимально ефективно використовується простір складу, а й багаторазово знижується ризик пошкодження і псування вантажів. Більше того, вільні піддони, зібрані в стопки, займають мінімум місця.

Виробництво піддонів для складу здійснюється з надійної, екологічної, міцної деревини, що відрізняється довговічністю. Тому вони успішно використовуються для складування будь-яких предметів, вантажів і товарів: побутової хімії, одягу, насипних матеріалів, меблів та інших. При цьому ще один плюс полягає в тому, що зберігання може бути як завгодно тривалим — відсортовані, поміщені в упаковку і товарні партії, що пройшли маркування, знаходяться в абсолютній безпеці.

Складські піддони – основні плюси використання

Головний конкурент піддонів у питаннях зберігання – стелажі, але вони поступаються за кількома найважливішими параметрами:

 • — палети дозволяють створювати багаторівневі конструкції, забезпечуючи вільний доступ до будь-якого товару та зручність роботи техніки;
 • — дерев’яні складські піддони можуть захоплюватися вилковим навантажувачем з усіх боків, а значить їх можна набагато швидше переміщати всередині об’єкта;
 • — піддони максимально зручні для організації інвентаризації;
 • — Забезпечують збереження цілісності упаковки товару при його переміщеннях;
 • — Конструкції зі складських піддонів найбільш компактні;
 • — піддони — найбільш зручний і практичний варіант для адресної системи зберігання, якій віддають перевагу багато складських операторів.

Інакше кажучи, зручний облік, компактність разом із місткістю і практичне розташування товарів становлять головні переваги піддонів проти альтернативними варіантами. А якщо піддони — продукція нашої компанії, то до всіх переваг додається співпраця на оптимальних умовах і з максимально вигідними цінами.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ