Упаковка Bag in Box

Упаковка Bag in Box

896
0

Упаковка Bag in Box
Різні підприємства харчової промисловості упаковують той чи інший продукт не тільки для того, щоб просто розфасувати його в необхідній кількості — у багатьох випадках ці коробки, лотки і пакетики покликані забезпечити свіжість і більш тривале зберігання. Особливо це актуально по відношенню до рідких або швидкопсувних напіврідким продуктам на зразок сметани і різних соусів.

Так, упаковка «BAG-IN-BOX» дозволяє поліпшити стан подібних продуктів харчування і захистити їх від зовнішніх впливів, чого вимагають санітарні норми, постійно впроваджуються в різних країнах світу. Вона складається з коробки, всередині якої знаходиться пакет. Коробка зі звичайного або гофрованого картону покликана забезпечити цілісність товару в процесі транспортування.

За рахунок можливості нанесення барвистого друку упаковку можна зробити привабливою для потенційного покупця з точки зору маркетингу — яскраві кольори (та ще й добре виконані) привертають увагу на полицях супермаркетів набагато краще, ніж їх непоказні побратими.

Упаковка Bag-in-Box (BIB) значно продовжує термін зберігання рідких і напіврідких харчових і промислових товарів на полицях магазину.

Вироблений з гофрованого або плоско картону зовнішній короб забезпечує надійний захист під час транспортування. Висока якість друку забезпечує насиченість і чіткість зображення на упаковці, яка привертає увагу покупців до товару, що призводить до зростання продажів.

Кожен короб виготовляється під конкретну рідину, що поміщається всередину, захищаючи її від впливу повітря і сонячних променів. Розлив рідини може здійснюватися через спеціальні крани, що запобігають потраплянню повітря в пакет в той час, коли відкритий кран.

Що стосується внутрішнього пакету упаковки BAG-IN-BOX, то він призначений для забезпечення збереження продукту вже після його розкриття. Головна мета-максимально продовжити термін придатності, що досить успішно виходить завдяки різним прийомам. Наприклад, для такої продукції, як соки або вино, передбачений кран із захистом за технологією Vitop, яка мінімізує проникнення кисню всередину упаковки. Саме цей окислювач в першу чергу призводить продукти в непридатність, тому дієвість такої системи вже давно себе виправдала.

Де використовують?
Сфери застосування у технології найрізноманітніші. Відповідно і види упаковки Bag-in-Box розрізняються і залежать від продукції, для якої вона призначена:

Натуральних соків, мінеральної води, вина та інших напоїв;
молочних і кисломолочних продуктів;
рідких і гелеподібних чистячих засобів;
соусів, масла;
сипучої харчової продукції.
Даний перелік демонструє, що використання таких пакетів не обмежене однією лише харчовою промисловістю. Можливо це завдяки значній «гнучкості» пакувального матеріалу. Залежно від конкретних потреб його хімічні властивості можуть істотно відрізнятися, підлаштовуючись під конкретні задані параметри.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ